ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Bielenie zubov

Vieme, že zdravé zuby vám prinesú dobrý pocit, ale krásne vyzerajúce biele zuby vám navyše zaistia aj množstvo kladných reakcií Vášho okolia.

Preto dnes patrí bielenie zubov k najžiadanejším zákrokom v ordinácii zubného lekára. Bieleniu zubov predchádza vždy kontrola u zubného lekára, ktorý posúdi, či sú zuby vhodné na bielenie. Pri komplexnej terapii odporúčame bielenie po ošetrení kazov, ale pred zhotovením protetických prác, alebo veľkých výplní vo viditeľnom úseku chrupu

Bielenie zubov má jednoduchý postup. Prvé 2 hodiny prebiehajú v príjemnom prostredí klimatizovanej ordinácie. Ešte pred samotným bielením zubov vám vysvetlíme celý postup a odporučí vám, ako sa o bielené zuby starať. Najskôr nanesieme na ďasná špeciálny ochranný gél. Potom aplikujeme na každý zub obzvlášť účinný bieliaci gél, ktorý nechá pol hodiny pôsobiť. Účinnosť bieliaceho gélu zvyšujeme osvitom lampou s modrým svetlom. Počas tejto doby pohodlne odpočívate a môžete sledovať svoj obľúbený film na veľkoplošnej obrazovke, alebo využiť náš wi-fi pripojenie. Gél sa nanáša celkom 2-3x, kým zuby nedosiahnu požadovaný odtieň.

Po bielení sa zuby nafluoridujú a Vy so žiarivým úsmevom odchádzate domov.