ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Komplexná stomatológia

Zaoberáme sa zubnou medicínou komplexne. Naši zubní lekári sa špecializujú na záchovnú stomatológiu, estetickú stomatológiu, protetické zubné lekárstvo, stomatochirurgiu a dentálnu implantológiu.

Môžeme tak našim klientom ponúknuť zubné ošetrenie zasahujúce všetky odvetvia zubného lekárstva na jedinom pracovisku, pod jednou strechou. Medzi najčastejšie zákroky patria estetické biele výplne z kompozitných materiálov, ošetrenie koreňových kanálikov (endodoncia), zavádzanie zubných implantátov, rekonštrukcia zubov zubnými korunkami a mostíky (stomatologická protetika), bielenie zubov a operácia zubov múdrosti.

Naša profesionálna práca má vždy jasnú koncepciu. Ošetrenie zubov u nás začína vytvorením podrobného liečebného plánu, ktorý zohľadňuje ťažkosti, priania a požiadavky každého nového pacienta vrátane finančnej súvahy. Jednotlivé kroky liečebného plánu na seba zmysluplne nadväzujú tak, aby celková terapia bola čo najmenej časovo náročná pri zachovaní najvyššej možnej kvality ošetrenia. Chceme byť lekármi pre celú rodinu, a preto sa venujeme aj deťom a rodičom svojich pacientov. K dokonalému komfortu určite patrí aj to, že svojich pacientov pozývame na pravidelné preventívne prehliadky.

Zverte starostlivosť o svoje zuby do našich rúk a môžete si byť istí, že Vaše zuby budú zdravé a krásne na dlhú dobu. Dokážete si predstaviť niečo lepšie?