ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dentálna hygiena

Dnes vieme, že dentálna hygiena je najspoľahlivejším spôsobom, ako zachovať váš úsmev krásny a zdravý po dlhú dobu.

Profesionálna práca celého tímu nekončí v ordinácii zubného lekára. Neoddeliteľnou súčasťou skutočne komplexnej starostlivosti je aj návšteva našich diplomovaných dentálnych hygieničiek, ktoré vám poradia, ako sa o svoje zuby starať tak, aby dlho vyzerali, ako by ste práve odchádzali od svojho zubného lekára.

Dentálna hygiena je u nás jednou z prvých návštev nadväzujúcich na vstupné vyšetrenie. Počas hodinovej schôdzky vám naše zubné hygieničky vysvetlia a ukážu, akým spôsobom sa o svoje zuby starať. Ručnými nástrojmi starostlivo a pritom šetrne odstráni zo zubov povlak a zubný kameň, ošetrí ďasná, zuby vyleštia a odstráni z nich pigmenty a na záver nafluoriduje, aby zostali čo najdlhšie zdravé. Zároveň vám odporučí vhodný spôsob čistenia zubov vrátane typu a tvrdosti zubnej kefky, veľkosti medzizubnej kefky a v prípade potreby upresní aj ďalšie pomôcky na dokonalú starostlivosť o váš úsmev. Potom si vás naše dentálne hygieničky pozývajú na novú návštevu pravidelne každého pol roka. Súčasťou tejto návštevy je aj preventívna prehliadka zubným lekárom, ktorý skontroluje zdravie zubov, ďasien a celých úst.

Z dentálnej hygieny budete odchádzať so sviežim pocitom a príjemným vedomím, že ste svojim zubom poskytli tú najlepšiu možnú starostlivosť.